IPM SECURITY

Usługi ochrony obiektów przemysłowych i publicznych, firma działająca na podstawie koncesji, wykwalifikowany zespół prewencyjny.

Kariera

Pracuj jako ochroniarz obiektów w jednym z kilku obsługiwanych przez nas obiektów na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Dostosuj swój grafik do własnych potrzeb.
Dołącz do zgranej grupy stałych pracowników!

Przejrzyste warunki pracy

W IPM Security stawiamy na pierwszym miejscu dobro pracownika, dzięki czemu nasi klienci są zachwyceni z przypisanych im grup pracowniczych, to Ty decydujesz o wymiarze godzinowym swojej pracy, dostosowujesz grafik do swoich możliwości, a zarabiane kwoty są zależne od tego ile zdecydujesz się pracować.

Gra zespołowa

Chcąc podkreślić nasze zaangażowanie w relację między firmą a pracownikiem gramy w otwarte karty. Traktujemy się z szacunkiem, reagujemy na zgłaszane problemy i rozwiązujemy trudne sytuacje. Pracując z nami będziesz czuł się doceniony i zrozumiany.

Atrakcyjna stawka godzinowa

W IPM Security oferujemy dwa wymiary pracy, etatowy i dorywczy. Wybierając dorywczą formę pracy, przysługuje Ci stawka minimalna w kwocie 18zł netto za godzinę Twojej pracy.

Minimalna rotacja pracowników

Nie szukamy ludzi na chwilę, pracują z nami ludzie, którzy byli na początku naszej działalności. Ludzie się zmieniają, podejmują różne decyzje, mimo to większość z nich zostaje z nami na lata.

Zapewniamy kompletne szkolenie i umundurowanie

Chcąc wdrożyć się szybko do pracy, otrzymujesz od nas niezbędne narzędzia pracy i nie jesteś narażony/a na żadne dodatkowe koszty. Zapewniamy szkolenia w obsłudze kamer i systemów ochrony. Nie musisz mieć doświadczenia, tylko chęci.

Podejmij decyzję i zacznij pracę w IPM Security

Przejdź do strony kandydata i wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę.

Współpraca

Potrzebujesz stałej ochrony dla Twojego obiektu? Chcesz stałego, kompetentnego i sympatycznego zespołu? Szukasz kompletnej usługi, dzięki której będziesz minimalizował ryzyko strat?
Wybór IPM Security, na Twojego nowego partnera będzie strzałem w dziesiątkę!

Kompleksowość usług

W IPM Security posiadamy ofertę dopasowaną indywidualnie do klienta, możemy zarówno oferować pełny pakiet naszych usług, jak i ich część.

Ochrona obiektów

Pozwalamy odetchnąć z ulgą i zapobiegać przykrym sytuacjom, oferujemy sprawdzone rozwiązania prewencyjne i podejmujemy działanie w razie zagrożenia.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Nasz zespół składa się z godnych zaufania ludzi, którzy są z nami od lat. Dzięki niskiej rotacji pracowników widzisz w swoim obiekcie ludzi, których znasz, którzy uczą się Twoich reguł i nie przeszkadzają w codziennych obowiązkach.

Doświadczenie i jakość

Dzięki naszemu 13 letniemu doświadczeniu i koncesji, oferujemy sprawdzone metody ochrony obiektów przemysłowych i publicznych.

Atrakcyjne warunki współpracy

W IPM Security poza indywidualnym podejściem do klienta, oferujemy specjalne rabaty na nieregularne usługi. Współpracując z nami, zyskujesz partnera konkurencyjnego cenowo.

Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły

Przejdź do krótkiego formularza i go wypełnij, lub zadzwoń pod podany numer telefonu.​