IPM CLEANING

Usługi sprzątania dla obiektów komercyjnych. Wykwalifikowany zespół wyposażony w wysokiej jakości sprawdzone sprzęty i detergenty.

Kariera

Pracuj jako personel sprzątający w jednym z kilku obsługiwanych przez nas obiektów na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Dostosuj swój grafik do własnych potrzeb. Dołącz do zgranej grupy stałych pracowników!

Przejrzyste warunki pracy

W IPM Cleaning stawiamy na pierwszym miejscu dobro pracownika, dzięki czemu nasi klienci są zachwyceni z przypisanych im grup pracowniczych. To Ty decydujesz o wymiarze godzinowym swojej pracy, a my dostosowujemy grafik do Twoich możliwości.

Gra zespołowa

Chcąc podkreślić nasze zaangażowanie w relację między firmą a pracownikiem gramy w otwarte karty. Traktujemy się z szacunkiem, reagujemy na zgłaszane problemy i rozwiązujemy trudne sytuacje. Pracując z nami będziesz czuł się doceniony i zrozumiany.

Atrakcyjna stawka godzinowa

W IPM Cleaning oferujemy dwa wymiary pracy, etatowy i dorywczy. Wybierając dorywczą formę pracy, przysługuje Ci stawka minimalna w kwocie 19zł netto za godzinę Twojej pracy.

Minimalna rotacja pracowników

Nie szukamy ludzi na chwilę, pracują z nami ludzie, którzy byli z nami na początku naszej działalności. Ludzie się zmieniają, podejmują różne decyzje, mimo to większość z nich zostaje z nami na lata.

Zapewniamy kompletne szkolenie i umundurowanie

Chcąc wdrożyć się szybko do pracy, otrzymujesz od nas niezbędne narzędzia pracy i nie jesteś narażony/a na żadne dodatkowe koszty. Zapewniamy szkolenia w używaniu detergentów i maszyn szorujących. Nie musisz mieć doświadczenia, tylko chęci.

Podejmij decyzję i zacznij pracę w IPM Cleaning

Przejdź do strony kandydata i wypełnij krótki formularz, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę.

Współpraca

Potrzebujesz stałej opieki sprzątającej dla Twojego obiektu? Chcesz stałego, kompetentnego i sympatycznego zespołu? Szukasz kompletnej usługi, w której nie musisz martwić się o uzupełnianie środków czystości? Wybór IPM Cleaning, na Twojego nowego partnera będzie strzałem w dziesiątkę!

Kompleksowość usług

W IPM Cleaning posiadamy ofertę dopasowaną indywidualnie do klienta, możemy zarówno oferować pełny pakiet naszych usług, jak i ich część.

Dokładne wypełnianie obowiązków

Zdejmujemy z barków codzienne obowiązki utrzymania obiektów, zaopatrujemy Twoją placówkę w niezbędne środki sanitarno-higieniczne takie jak mydło, papier toaletowy i ręczniki do wycierania rąk.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Nasz zespół składa się z godnych zaufania ludzi, którzy są z nami od lat. Dzięki niskiej rotacji pracowników widzisz w swoim obiekcie ludzi, których znasz oraz którzy uczą się Twoich reguł i nie przeszkadzają w codziennych obowiązkach.

Doświadczenie i jakość

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy sprawdzone detergenty działające razem z wysokiej jakości maszynami szorującymi, by zapewnić najwyższą jakość obsługi.

Atrakcyjne warunki współpracy

W IPM Cleaning poza indywidualną ofertą na regularną współpracę, oferujemy naszym klientom specjalne rabaty na wykonywanie usług nie należących do codziennych obowiązków naszych pracowników. Ceny są dużo bardziej atrakcyjne niż jednorazowe skorzystanie z usług innych firm.

Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy

Przejdź do krótkiego formularza i go wypełnij, lub zadzwoń pod podany numer telefonu.